סיור וירטואלי כמקדם מכירות

כבעל עסק אסור לך לפספס כלי פרסום מדהים ויעיל בעידן אינטרנטי מובהק. אם עדיין אין לך סיור וירטואלי - כדאי לך לקרוא את השורות הבאות...
כל אחד מעוניין שהאתר שלו ימשוך יותר לקוחות ויעלה את מדד המכירות שלו. כל אחד מעוניין לבלוט על יתר מתחריו. על פניו נראה שמצינו את כל יכולות הפרסום הקיימות בשוק. מצד שני גולשים כיום יותר ויותר מחפשים אתר ייחודי ומקורי. מפתיע שכלי כל כך מוצלח ויעיל מבחינה שיווקית אינו ממוצה בפרסום האינטרנטי. סיורים וירטואליים - לשירותך!

אורך חייו של כל אתר אינטרנט, תלוי מאוד באופן שבו הוא מצליח לתפוס את העין של מבקריו. העין החדה והביקורתית של המבקר, קובעת, פחות או יותר, את ההצלחה או את הכישלון של העסק שלך שהושק דרך האינטרנט. באופן די מפתיע, נראה שהרבה בעלי אתרים חסרים את האנרגיה ואת הרצון לעמוד באתגר זה. מובן, שהמבקרים באתר חשים זאת מיד, וזה רק עניין של שניות ספורות, עד שהם עוזבים את האתר, וספק אם אי פעם יחזרו. מובן שזהו לא התרחיש הרצוי לאף אתר ובודאי שאינו משרת את האינטרסים הכלכליים שלך.
בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה מעניינת ולא כל כך יעילה. בעלי אתרים רבים חשים בצורך למשוך את עין הגולש ויוצאים מגדרם להראות לו אתר מיוחד, אינדיווידואלי, ייחודי. התוצאה, לרוב, היא יצירת אתר מסורבל ולא ידידותי למשתמש. מרוב הרצון והלהיטות להפוך את האתר למיוחד, הם הופכים אותו להיות מוזר.
שיטה בטוחה ויעילה היא שיטת התמונות. אין אף אתר בעולם שבנוי אך ורק מטקסט. אתר כזה הוא משעמם, בלתי מושך בעליל ומעייף את הגולש. מצד שני, איפה עוד אפשר למצוא מקום של ייחודיות במדיה הזאת?
ובכן, יש! והאמת היא, שזהו תחום שלא נעשה בו שימוש רב ועל כן הוא נשאר ייחודי. בהצגת סיור וירטואלי באתר, לא רק שתגרום לגולש להישאר זמן רב יותר באתר, אלא אף תראה עליה במכירת המוצר אותו אתה מציג באתר. אם ניקח את תחום הנדל"ן כדוגמא, נתאר לעצמנו אתר בו הדירות המוצעות למכירה מוצגות גם על ידי סיור וירטואלי בנכס. ההוספה, שובת הלב, המציגה באופן כמעט אמיתי את המקום, מהווה מקור מהימן ובונה אמון בין הלקוח למוכר, היבט חשוב ביותר בדרך לסגירת עסקה.
אין ספק שתמונות רגילות מוסיפות חיות לאתר אינטרנט. סיור וירטואלי מקוון, משדרג תחום זה עוד יותר. סיורים וירטואליים הפכו בשנים האחרונות להיות מוצר היי-טקי מוצלח שבאמת מציע ערך עבור הכסף ששילמת. הרווח בהטמעת סיור וירטואלי באתר הוא כפול. ראשית, המוצר אותו אתה מקדם מרוויח פרסום איכותי וייחודי, ובאותו הזמן, הלקוח הפוטנציאלי מקבל תמונה חיה וקרובה למציאות לבדיקה אמיתית יותר. לדוגמה, במקרה של הנדל"ן, סיור וירטואלי מהווה כרטיס כניסה מהימן לנכס כחלק מהגישה השיווקית. העיקר הוא עד כמה ניתן לקרב את המוצר ללקוח בצורה הכי אמיתית וטובה שאפשר. סיורים וירטואליים יכולים להציע זאת.

לתמונות יש את הכוח להפוך נכס, מוצר או כל אובייקט ללא מעניין, או לחילופין להפך, למשהו שיוצא מגדר הרגיל. סיור וירטואלי, המבוצע על ידי מומחים, ישדרג תמונות לרמת התעניינות גבוהה מן הרגיל. כל אתר באינטרנט מעביר מסר. סיורים וירטואליים יסייעו במידה ניכרת בהעברת מסר זה בצורה הכי ישירה ומקיפה שניתן. באמצעות סיורים וירטואליים, המבקרים מסוגלים לבחון את המוצר בפרוטרוט. זה הדבר הקרוב ביותר לתפיסת האובייקט בידיים.
לסיכום, אם ברצונך לפתח את העסק שלך, לאפשר לגולשים באתר שלך חוויה איכותית ולשפר את מדד המכירות שלך, סיור וירטואלי יספק את הסחורה. בנוסף, עם יתרון כזה, תוכל בהחלט לבלוט מיתר המתחרים שלך ולספק את הערך המוסף והייחודי שגולשים מחפשים כיום באינטרנט, בייחוד אלו שרוצים לסגור עסקה. בחרת סיור וירטואלי – בחרת בהצלחה לעסק בעולם השיווק האינטרנטי!


חברת Virtual Tours הינה החברה המובילה בארץ בהפקת סיורים וירטאויים מקצועיים ואמינים.
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

טוקבקים

שם מלא: *

אימייל:
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
4 + 5 =