גרום לגולשים לקנות מהאתרים שלך בקלות בבניית אתרים לעסק

שכנוע הגולשים לקנות מהאתרים שלכם היא משימה קשה בבניית אתרים לעסק למסחר אלקטרוני
אבל האם אי פעם חשבתם שאתם עושים את המלאכה קשה פעמיים לשתי הצדדים אם ההצעה שלכם באתרים משכנעת אבל לא יודעים איך לקנות ממכם? לא משנה כמה אתם משכנעים את הגולשים באתרים בבניית אתרים לעסק למסחר אלקטרוני, הם לא יקנו אם הם רואים כי התהליך קשה.

דבר ראשון, אתם תרצו לבדוק אם אנשים יכולים להזמין בקלות מהאתרים שלכם בבניית אתרים לעסק למסחר אלקטרוני. אתם יכולים לכתוב ברור, עם פסקאות עקביות לכוון את הלקוחות לכיוון טופס ההזמנה כך שתקטינו את הסיכויים שהם ילכו לאיבוד. אתם גם יכולים להקטין את הסיכויים לאבד לקוחות פוטנציאלים ע"י השמת קישור לדף ההזמנות מכל דף באתר בבניית אתרים לעסק למסחר אלקטרוני.
כמו כן, האם אתם מציעים מגוון אמצעי תשלום. חלק מהאנשים ירגישו נוח עם תשלום דרך פייפל, חלק ירצו לשלם עם כרטיס אשראי וחלק ירצו לשלם בשיק.


כדי לאשר מכירה דרך כרטיס אשראי תצטרכו להוציא מספר ספק בחברות האשראי.
ככל שאתם מציעים יותר אפשרויות, כך האפשרויות שלכם גדולות יותר להמיר את הגולשים לקונים בבניית אתרים לעסק למסחר אלקטרוני. אחרי הכל, זה לא היה הגיוני למכור ללקוחות שלא יכולים להגיע לדף הסליקה כשהם באים לקנות.
מצד שני, תרצו להראות כי אתם סוחרים אמינים בבניית אתרים לעסקלמסחר אלקטרוני. האם טופס ההזמנה שלכם מאובטח באמצעות הצפנה. תרצו להוסיף תעודת אבטחה לצורך זה. תוכלו גם להציע החזר כספי כך שאנשים ירגישו נוח לקנות ממכם. מה לגבי תמיכה טכנית לאחר מכירה? אם מי הם יתקשרו אם יש להם בעיות לאחר מכירה.

תוכלו לרכוש תעודת אבטחה באתרים מיועדים לכך באינטרנט. ישנם סוגים רבים של תעודות אבטחה ומחירים שונים לתעודות אבטחה שונות לבניית אתרים. לאחר רכישת תעודת אבטחה תעברו תהליך של זיהוי על מנת לאשר כי תעודת האבטחה והדומיין בבעלותכם. התקנת תעודת האבטחה מבוצעת דרך לוח הניהול של האתרים בבניית אתרים. יש לאשר את תעודת האבטחה לפני ששמים אותה באתר.
באופן חילופי, אתם יכולים להוסיף עדויות לקוחות, את פרטי יצירת קשר, וכך להגביר את יעילות הצעת המכירה. גרמו ללקוחות להרגיש בטוחים לגבי הקנייה שלהם ממכם, מכוון שאתם להם זרים.

כמסקנה, זה יהיה מאוד עצוב אם מכרתם באתרים ומשהו השתבש בתהליך הקנייה בבניית אתרים לעסק למסחר אלקטרוני. העריכו כל סיכון כך שתשיגו רווח מקסימלי.דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם guy levi

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
10 + 11 =