האם זה קל לבצע בניית אתרים לעסק בעצמנו? מה זה HTML?

בניית אתרים לעסק היא מלאכה נלמדת ולא קשה יותר משר מלרכות נלמדות. חלק מהאנשים מוותרים ואורזים את חפציהם כשהם שומעים את השם "תכנות" או "טכני".
חלקם חושבים שקשה ללמוד את שפת HTML, שפת הסימנים באינטרנט שהיא קלה ללמידה, על עוד מתעניינים בה לבניית אתרים לעסק.מה זה HTML?
HTML היא שפת הכתיבה של דפי האינטרנט. למטרות למידה חשבו עליה כשפה שמחשב מבין לבניית אתרים לעסק. אנו כבני אדם למדנו הרבה שפות כשבכל תרבות שינם שפות אחרות, למחשב יש שפה אחת להבנת טקסט ותמונות בעמודי אינטרנט והיא שפת HTML שהדפדפנים יכולים לפרש ולהציג ואנו יכולים להבין.


קוד
קוד ה HTML הוא קוד שניתן ללמוד וליישם בעזרת תוכנת כמו notepad++, מקרו מדיה דרימוויבר או מיקרוסופט פרונפייג' לבניית אתרים לעסק. תוכנות אלו יעזרו לנו לעצב דפי אינטרנט לבניית אתרים לעסק. תוכנות עריכת HTML מאפשרות לנו לכתוב קוד ולתקן את הקוד ע"י השלמות של התוכנה או סימונים בצבעים שונים בתוכנה לכל תכונה של הקוד. העורכים גם מאפשרים לנו לעבוד על מספר קבצים במקביל וליישם בניית אתרים לעסק בעזרת תוכנות אלו.

בנוסף לכך, ניתן לבנות אתרים באמצעות תוכנות של בניית אתרים לעסק שנמצאות באינטרנט. אלו תוכנות מובנות המאפשרות לנו בניית אתרים לעסק שלב אחרי שלב באמצעות מדריך המאפשר לנו לבנות ולעצב את האתרים צעד לאחר צעד.ספרים ומגזינים מכילים מדריכים שיאפשרו לנו ללמוד בניית אתרים לעסק ודרכים לשפר את האתרים שלנו. גם מדריכים באינטרנט יאפשרו לנו ללמוד בניית אתרים לעסק כמו באתר w3school.
את יסודות שפת HTML אפשר לחלק ל 3 חלקים. השפה היא שפת HTML, בכל דף יש כותרת עמוד head ו -body. ב body של העמודים רושמים את תוכן העמודים שיכול לכלול טקסט, טבלאות, רשימות, פסקאות, כותרות ותמונות. ב head רושמים מידע על העמוד כמו קידוד העמוד, כותרת העמוד, מילות המפתח של העמוד, תיאור העמוד וקישור לדף סגנונות עיצוב שבו נמצאות הגדרות עיצוב העמוד לבניית אתרים לעסק.
מבחינת חוקי השפה כל תג שפת HTML צריך להיפתח ולהסגר. ישנם תגים לסוג פונט, צבע פונט, כותרות, פסקאות, טבלאות, תמונות ועוד.דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם guy levi

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
6 + 7 =