בינג - Bing מנוע חיפוש תשובות/מסקנות של מייקרוסופט

מנוע החיפוש החדש בשם הקוד הפנימי קומו, הפך בין לילה ל-בינג, שם קליק וקליט למנוע כבד ועמוס
בינג - Bing מנוע חיפוש תשובות/מסקנות של מייקרוסופט
בינג ממותג כמנוע חיפוש תוצאות/מסקנות/תשובות
מנוע החיפוש קומו, הייתה ההבטחה הגדולה של מייקרוסופט, מאז הכישלון הגדול שלה, עם השקת סדרת שירותי לייב - Live ומנוע החיפוש הכושל בצידם. קומו הפך בימים האחרונים לפני השקתו למנוע חיפוש בשם בינג, BING, בשם שמזכיר את צליל ה'בינגו!' שמהדהד בראשנו כאשר אנו עולים על פתרון/תשובה.

מה מבטיח ומה מקיים המנוע?

במשרדי גוגל יודעים, שכדי לבטל את השליטה שלהם ברשת, צריך הרבה יותר ממנוע חיפוש. מנוע החיפוש הוא היום רק פלטפורמה לזירוז מעבר לכלים יעילים, חינמיים ברובם (במודל פרסומות ו/או ללא כל תמורה) וחדשניים פרי פיתוחה ו/או פיתוחן של החברות שרכשה בעשור האחרון.

מייקרוסופט החליטה שכדי להשיק מנוע חיפוש שיהיה כדאי לחפש בו, והרי Bing אומר - But Its Not Google, עליה לכוון לקהל המחפש בצורה שגוגל, כספקית תוצאות בלתי משוחדות, לא מסוגלת לענות לו כראוי. לכן הוחלט לקרוא לו מנוע חיפוש מסקנות/תשובות/תוצאות. זאת אומרת שהעיקר הפוקוס הוא על חלוקה לקטגוריות מאשר על מדד רלוונטיות. נחמד, קצת מיושן, אבל ממומש בצורה שמאד מזכירה את ממשק הג'ימייל הפשוט והמוצלח.

מיד לאחר חיפוש, ייפתחו בפניכם אופציות דיוק רבות, רבות הרבה יותר מתוצאות גוגל עם תוספות מוסיומות שהושקו לפיירפוקס בשנים האחרונות.
גוגל 'ענתה' למנוע החיפוש החדש של מייקרוסופט - בינג/Bing עוד הרבה לפני שהושק. בתוצאות החיפוש ברוב העולם מופיעה בשבועות האחרונים האופציה
Show Options
שפותחת בפני המשתמשים השונים בעולם אופציות שונות ומגוונות, המאפיינות את אופי החיפושים וקבלת התוצאות על פי מיקום ורלוונטיות. כך שבצ'כיה יש אפשרות לראות רק תוצאות וידאו ובישראל עוד לא וכד'.


בינג מזכיר ומנסה להיות ממשק פשוט כמו ג'ימייל והוא מכוון לקהל המחפש, לקהל שרוצה למצוא דיל לא רגיל על טיסה או מלון. מייקרוסופט מקפידה בקמפיין המקדים לכוון לקהל זה תוך הצגת דוגמאות - בחיפוש טיסה מהרגע לעוד רגע, תקבלו מגוון כרטיסים ואופציות דיוק החיפוש כמעט מיידית.

דירוג:  (4.8)

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אינדקס מאמרים

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
12 + 11 =