החשיבות של עיצוב אתרים טוב בבניית אתרים למסחר

האתר אינטרנט שלכם הוא הציר של פעילות העסק שלכם באינטרנט בבניית אתרים למסחר.
זה הנוכחות הווירטואלית של החברה שלכם וזה לא משנה אם החברה שלכם קיימת פיזית או לא. כשאתם עושים עסקים באינטרנט בבניית אתרים למסחר, אנשים לא יכולים לראות את המיקום הפיזי שלכם כמו שהם היו רואים אותו במרחב הפיזי של העסק שלכם. לכן, אנשים שופטים את העסק שלכם לפי העטיפה - כלומר האתר שלכם. ופה מגיע הנקודה שלאתר שלכם צריך להיות עיצוב אתרים טוב בבניית אתרים למסחר.

דמיינו כי אתם מנהלים עסק און-ליין. האם היתם מאפשרים לאיש המכירות שלכם להתלבש בצורה פשוטה או בבגדי יום יום כשהם במשא ומתן עם הלקוחות שלכם? ע"י הלבשת צוות המכירות שלכם בליבוש מקצועי, אתם אומרים ללקוחות שאתם לוקחים את האיכות ברצינות בבניית אתרים למסחר. זה עובד כי רושם ראשוני חשוב. באופן דומה, אותו מקרה לגבי האתרים שלכם באינטרנט. אם האתרים שלכם באינטרנט נראים פשוטים ונראים כמו עיצוב אתרים של 5 דקות, אתם למעשה אומרים ללקוחות שלכם שאתם לא מקצועיים ואתם לא מתעניינים באיכות בבניית אתרים למסחר.
מצד שני, אם יש לכם עיצוב אתרים מקצועי, אתם נותנים ללקוחות את ההרגשה שאתם שמים לב לפרטים ואכפת לכם ממקצועיות. אתם מאורגנים, ממוקדים ואתם מתכוונים לעשות עסקים. כמו כן אתם צריכים שכל החומרים על החברה שלכם יהיו מעוצבים באותה צורה בבניית אתרים למסחר. החל מכרטיסי ביקור לנייר מכתבים לחוברות פרסומיות, כל פרט חשוב בבניית אתרים למסחר. זה בגלל שככל שהעסק שלכם גודל, הפרטים האלו יהפכו לפנים של העסק שלכם. חשבו שוב, על איש המכירות שלבוש בצורה מרושלת ותבינו את הנקודה בבניית אתרים למסחר.
בבניית אתרים למסחר עיצוב אתרים הוא שער הכניסה של האתרים. דמיינו שער חלוד בכניסה לבית מול שער מעוצב ומרשים. שער חלוד משאיר רושם רע. שער חדש ומרשים משאיר רושם טוב. כך התייחסו לעיצוב אתרים בבניית אתרים למסחר. בבניית אתרים למסחר יש לשים לב ששער הכניסה העיצובי יהווה גם חסם.חברת אקסל-פרו בע"מ מתמחה באפליקציות אינטראקטיביות משולבות, מבצעת פרוייקטים יחודיים בתחום מערכות מסחר אלקטרוני, בניית אתרים חכמים באינטרנט מבוססי מסדי נתונים, גלויות אלקטרוניות, שליחת אס.אם.אס מפולח ובניית אתרי וואפ לטלפון הסלולרי. הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם guy levi

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
7 + 12 =