דקויות בבניית אתרים בטכנולוגיית פלש

בניית אתרים דינאמי בפלש קיימת בשנים האחרונות, וככל שתוכנת מקרו מדיה תהיה נפוצה יותר כך יהיו יותר אתרי פלש באינטרנט. למרות זאת, אתרי פלש נחשבים לפעמים כלא נחוצים בבניית אתרים תדמיתיים. איפה בדיוק משרטטים את הקו בין אומנות ליעילות בבניית אתרים תדמיתיים
דקויות בבניית אתרים בטכנולוגיית פלש
אקסל פרו
מובאות פה נקודות לחיוב ולשלילה בבניית אתרים דינאמי פלש.
היתרונות בבניית אתרים דינאמי בפלש:
אינטראקטיביות
פלש אקשן סקריפט פתח אפשרויות רבות בבניית אתרים תדמיתיים. מתכנתים ומעצבים משתמשים בפלש כדי ליצור אינטראקטיביות הנעה מטפסים עשויים בפלש ועד למשחקי פלש בבניית אתרים תדמיתיים. היכולת של אינטראקטיביות תגרום לגולשים לחזור לאתרים.


אתר סטנדרטי עם פלש, אתם לא צריכים לדאוג לתאימות לדפדפנים. לא עוד בדיקות של קובצי css מול גרסאות שונות של אקספולרר ומוזילה. כשאתם ממקמים את האלמנטים בפלש בבניית אתרים תדמיתיים, הם תמיד יופיעו בדפדפן כשמותקן קורא קבצי פלש. הבעה טובה יותר דרך הנפשה בפלש, ניתן ליצור הנפשה כדי להמיר מסר בדרך יעילה יותר בבניית אתרים תדמיתיים. פלש היא אופציה קלת משקל להנפשה מכוון שהיא בנויה בצורה וקטורית (ולכן גודל הקבצים קטן יותר) בניגוד לסרטים גדולים שמבוססים על טכנולוגיה אחרת ולכן גדולים יותר בגודל הקבצים. הרע והמכוער קורא קבצי פלש אנשים צריכים להוריד קורא קבצי פלש לפני שהם יכולים לצפות בסרטי פלש, כך שכשאתם מאפשרים לגולשים טכנולוגיית פלש באתרים שלכם אתם תורידו את כמות הגולשים באתרים שלכם מכוון שלא כולם יורידו קורא קבצי פלש כדי לראות את האתרים שלכם בבניית אתרים תדמיתיים. אתם תצטרכו גם לבצע עבודה נוספת של ביצוע קישור לאתר הורדת קורא קבצי פלש אם אין קורא קבצי פלש באתר. אופטימיזציה באתר אם התוכן באתרים שלכם כולל פלש, רוב מנועי החיפוש לא ידעו לאנדקס את התוכן של האתרים. לכן לא תדורגו גבוה במנועי חיפוש ותאבדו תנועה לאתרים שלכם בבניית אתרים תדמיתיים. זמן טעינה בבניית אתרים מסחרפלש גולשים צריכים לחכות זמן רב יותר כדי לטעון קבצי פלש בהשוואה לקבצים רגילים ותמונות, וחלק מהמבקרים יאבדו את הסובלנות וילחיצו על כפתור החזרה בדפדפן. ככל שלוקח יותר זמן לאתר הפלש שלכם להיטען, כך אתם מסתכנים באובדן מבקרים בבניית אתרים תדמיתיים. הדרך הטובה ביותר להשתמש בפלש היא כשאתם בטוחים שאתם צריכים את אינטראקטיביות ותנועה שבאה עם זה. אחרת, השתמשו בשילוב של פלש ו - HTML או השתמשו בטקסט פשוט בבניית אתרים דינאמי אם האתר שלכם נועד להציג טקסט וגרפיקה פשוטה.


בניית אתרים אקסל פרו
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם guy levi

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
11 + 14 =