משקפי שמש: להרכיב אותם בזמן רכיבה על אופניים ביום קיץ נעים

בקיץ, רבים מאיתנו לוקחים פסק זמן ממירוץ החיים ומוצאים מקום שקט ורגוע בטבע לחופשה חפוזה כדי להינפש ולנוח. אך מהי חופשה במקום חדש ללא טיפת שוטטות בריאה על מנת להיתרשם מהנוף החדש. רכיבה על אופניים היא דרך טובה לעשות זאת.

בקיץ, רבים מאיתנו לוקחים פסק זמן ממירוץ החיים ומוצאים מקום שקט ורגוע בטבע לחופשה חפוזה כדי להינפש ולנוח. אך מהי חופשה במקום חדש ללא טיפת שוטטות בריאה על מנת להיתרשם מהנוף החדש. רכיבה על אופניים היא דרך טובה לעשות זאת. הליכה או ריצה הן פעילויות טובות ובריאות אך רכיבה תיקח אותנו רחוק יותר ומהר יותר. רכיבה היא פעילות מצויינת ללב שמאפשרת לנו לגמוע מרחקים בקלות יחסית ולשטוף את העיניים בהרבה נוף לאורך המסלול שאותו היינו מחמיצים אם היינו מעדיפים ללכת למשל.

עלינו לנקוט באמצעי זהירות נאותים כדי שנוכל לשטוף את עיננו בנוף המרהיב. כאשר יוצאים לרכוב על אופניים, משקפי שמש לרכיבה הם פריט חיוני שיסייע בהפחתת הסכנות והסינוור לעיניים העלולים להרוס חופשת קיץ מושלמת. מי מאיתנו השוהה מחוץ לבית וחשוף לשמש רב שעות היום זקוק לציוד מגן, משקפי שמש הם אחד הדברים החשובים שעלינו ללבוש כאשר אנו בחוץ.

משקפי שמש מסייעים בהגנה על העיניים מפני קרני UV, אבק ורוח המצויים סביבנו בעיקביות בעיקר כאשר אנו מאיצים בשבילים השקטים והמבודדים בחיק הטבע. עלינו לבחור משקפי שמש בעלי הגנה טובה מפני קרינת UV ויחד עם זאת, שלא יהיו כהות מדי על מנת שנוכל להמשיך ולהנות מיופיו של הטבע.

רכיבה יכולה לגרום לנו להזיע ולהיות קצרי נשימה, לכן, אם אתם רוכבי אופניים מסורים אמיתיים, יהיה זה נבון להשקיע בזוג משקפי שמש המיועדים לרכיבה בפרט ולספורט אתגרי בכלל. משקפי שמש מפלסטיק מספיק טובים לרוכב אופניים חובב אך לרוכב מקצועי מומלץ ללבוש משקפי שמש העשויים תרכובת ניילון אלסטית וחזקה במיוחד בעלי עמידות גבוהה לשחיקה ונפילות.

לסיכום, זיכרו! כאשר אתם מתכננים לצאת לרכיבה, משקפי שמש הם חלק מהציוד המגן עליכם, לא רק הקסדה, מגיני הבירכיים והכפפות. משקפי שמש לרכיבה הופכות את הרכיבה באופניים למהנה ובריאה יותר.

EyeWall מייצרת ומשווקת משקפי שמש בעלי תכונות יחודיות המתאימים לספורט האקסטרים גלישה, צניחה, קייאק, רכיבה ועוד.
התכונות של משקפי השמש:
  • 100% הגנה מקרני UVA ו-UVB
  • עדשות פולאריות גדולות, קשתיות, ממורכזות וחדות המכסות ומגנות על העיניים ממים,רוח,שמש ואבק
  • עדשות פולי-קרבונט חזקות בעובי 1.1 מ"מ
  • סרט אבטחה לראש ולצוואר
  • משקל סגולי קל המשקפיים צפים במים!
  • חרירי איוורור למניעת הצטברות אדים
  • מסגרת חזקה וקלת משקל


EyeWall הינו מותג האיכות של משקפי השמש הייחודיים המתאימים לתנאים הקשים והסכנות הכרוכות בעת פעילות ספורטיבית ואתגרית.
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם ניצן דפנה

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
3 + 7 =