משקפי שמש לעיסוק בטוח ומהנה בספורט

משקפי שמש כחלק מאביזרי הספורט חיוניים לבריאות העיניים. התעמלות ופעילויות פנאי מחוץ לבית כמו רכיבה, ריצה קלה, טיולים רגליים ועוד חושפים כל אדם לזעמם של קרני השמש בין כל שאר מפגעי הסביבה. העיניים הן חלק רגיש של הגוף עליו אנו משגיחים לעתים קרובות כאשר אדם רוצה לרדת במשקל או לחטב את הגוף.

משקפי שמש כחלק מאביזרי הספורט חיוניים לבריאות העיניים. התעמלות ופעילויות פנאי מחוץ לבית כמו רכיבה, ריצה קלה, טיולים רגליים ועוד חושפים כל אדם לזעמם של קרני השמש בין כל שאר מפגעי הסביבה. העיניים הן חלק רגיש של הגוף עליו אנו משגיחים לעתים קרובות כאשר אדם רוצה לרדת במשקל או לחטב את הגוף. התוצאה הסופית: כאשר אנו יוצאים החוצה אנו מבצעים את כל הנדרש על מנת להגן על העור, הגב והשרירים - אך שוכחים את העיניים.

חוץ מקרניים אולטרה סגולות של השמש (UV), כאשר אנו יוצאים החוצה אנו חשופים לנזקי רוח, אבק, חול, ועוד חלקיקים שעלולים לעוף לתוך עינינו ועלולים לגרום נזק רציני. משקפי שמש בעלי תכונות מיוחדות יעזרו למנוע פגיעה ונזק לעיניים. זוג משקפי שמש טוב לא רק חוסמים את השמש, הרוחות, האבק, וכו ': הם גם מסננים את האור המסנוור וכך מסייעים לעוסק בספורט להימנע מתאונות הנגרמות מעיוורון זמני בעיצומן של פניות פאטאליות ומצבי אקסטרים.

זוג טוב של משקפי שמש ספורטיביות יאפשר לעוסק בספורט ראות טובה וצלולה. משקפי שמש מסויימים מעוצבים לפי תווי הפנים על מנת לספק תחושה של מגן שמש. משקפי שמש מודרניים רבים מספקים מקסימום ראות צלולה ובכל זאת, העוסק בספורט חייב לוודא שלמשקפיים ישנם המאפיינים הנדרשים על מנת להגן על עיניו טרם הקניה.

כאשר בוחרים משקפי שמש ספורטיביות יש לקחת בחשבון את סוג המסגרת ואת החומר ממנו היא עשויה האם היא מניילון או פלסטיק? האם היא לוחצת או משוחררת? האם היא גורמת לתחושת אי נוחות כשלובשים את משקפי השמש? לא הייתם רוצים ללחוץ את משקפי השמש במעלה האף תוך כדי רכיבה, ריצה או סקי, או לעצור ולנגב את הזיעה הניגרת על העדשות ועוד תופעות לא נעימות ומעיקות במהלך הפעילות הספורטיבית המאומצת והאתגרית. לכן עליכם לבחור משקפי שמש שיתאימו לכם מבלי לשפשף או להכאיב לכם.

דבר אחרון וחביב, הרגישו בנוח עם המראה שלכם כאשר אתם לובשים משקפי שמש.

EyeWall מייצרת ומשווקת משקפי שמש בעלות תכונות יחודיות שמתאימות לספורט האקסטרים גלישה, צניחה, קייאק, רכיבה ועוד.

התכונות של משקפי השמש:
  • 100% הגנה מקרני UVA ו-UVB
  • עדשות פולאריות גדולות, קשתיות, ממורכזות וחדות המכסות ומגנות על העיניים ממים,רוח,שמש ואבק
  • עדשות פולי-קרבונט חזקות בעובי 1.1 מ"מ
  • סרט אבטחה לראש ולצוואר
  • משקל סגולי קל המשקפיים צפים במים!
  • חרירי איוורור למניעת הצטברות אדים
  • מסגרת חזקה וקלת משקל
www.EyesWall.bizEyeWall הינו מותג האיכות של משקפי השמש הייחודיות המתאימות לתנאים הקשים והסכנות הכרוכות בעת פעילות ספורטיבית ואתגרית.
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם ניצן דפנה

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
6 + 10 =