האם מדפסת לייזר משולבת מתאימה למשרד שלך

האם מדפסת לייזר משולבת מתאימה למשרד שלך?

מדפסת לייזר משולבת יכולה לחסוך לך כסף. אחרי הכל, אתה קונה מכונה אחת במקום שלושה או ארבעה, כלומר, תוכל גם לחסוך בשטח. יש צורך בביצוע התקנת תוכנה אחת במקום כמה תוכנות, דבר שיכול לחסוך גם זמן.

עם זאת, האיכות של שילוב יחידות לעיתים קרובות אינו מתחרה של רכיבים בודדים, ועלות החיסכון יכול גם לעלות ביוקר. לדוגמה, קצב השימוש בטונר של מדפסת הלייזר יהיה מהיר יותר, לכן יהיה צורך לרכוש טונר בתדירות גבוהה יותר. בעיה נוספת עולה כאשר המכשיר מתקלקל וצריך לקחת את מדפסת הלייזר המשולבת לתיקון ברגע זה איבדת את כל הפונקציונליות.
בסופו של דבר, הצרכים שלך צריכים לקבוע איזו אפשרות היא הטובה ביותר . אם ההצרכים העיקריים שלך הם דפוס והעתקה, ולא כל כך הרבה סריקה ושליחת פקסים, רוב מדפסות הלייזר המשולבות יהיו מספיקות. לעומת זאת אם לעתים קרובות אתה מתכוון להשתמש בכל ארבע הפונקציות, אתה כנראה צריך לרכוש כל רכיב בנפרד.
ככלל, מכשירים הבנויים מרכיבים בודדים יחזיקו מעמד יותר זמן ויצרכו פחות טיפול. מסיבה זו, בדרך כלל עסקים עם מספר גדול של הדפסות או סריקות צריכים בדרך כלל לבחור מכונה יעודית לכל משימה.

שיקול נוסף הוא מי מקבל את החומר המודפס . אם אתה בעיקר מדפיס חומר לשימוש המשרד וכן מדפיס חשבוניות, מדפסת לייזר עם פקס או סריקה יכולים לשמש את צריכך. אבל אם אתה לעיתים קרובות סורק או מדפיס תמונות, קבצי PDF או שולח חומר ללקוחות, תצטרך מדפסת לייזר איכותית המציעה מגוון רזולוציות גבוהה יותר ואמינות גבוהה משל מדפסת לייזר משולבת .


דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

טוקבקים

שם מלא: *

אימייל:
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
5 + 8 =