היי, מה את אומרת על מין במצלמה ??

טיפים לשימוש יעיל באתרי הכרויות
היי, מה את אומרת על מין במצלמה ??
Zיונים זה לא הכל
מין במצלמה הייתה פעולה שעד לפני כמה שנים, נחשבה לפסולה/הזויה או פטיש נדיר. בימנו, שכל זעטוט וילדונת מחזיקים מכשירים חכמים יותר מכולנו, התקשורת התגברה והיכולת לשדר רגשות נפתחה. איך עושים סקס מול מצלמה, מה היתרונות וחסרונות של צילום אקט מיני וכיצד תמנעו פרשת 'קלטת לוהטת' שאתם הכוכבים בה?למנוע מתמונות עירום אישיות להגיע לאינטרנט

הכלל הכי פשוט בתחום אבטחת התמונות שלכם אומר, שאם לא תצטלמו תוך כדי אקט מיני שאתם עושים עם בן/זת זוגכם או הם מבצעים בכם ולא תיצטלמו בעירום לבד מול המראה "רק כדי לראות איך אני נראה/ת", הסיכוי שתמונה כזו תדלוף לרשת נעלם, 0 אחוז. אבל... אם בכל זאת צילמתם, לפחות תוודאו ש: א. אתם לא שולחים את זה באפליקציות מסרים מידיים או פייסבוק. ב. אתם לא מגבים אוטומטית את התמונה לשירות האיחסון שלכם בגוגל וכד' ג. אתם לא משאירים את התמונה גלויה ללא סיסמה או אפליקציה הסתרת קבצים.


איזה ציוד צריך בשביל מול מושלם מול מצלמה?

בשביל לעשות מין מול מצלמה, כחלק מסירטון חובבים או מול בן/בת זוג, עליכם לדאוג תחילה לסביבה, היא הכוכבת של הוידאו אם תירצו או לא. בהנחה שהרגע בהיר לעין של הצד השני, עליכם להתמקם בצורה נוחה ולבחון איך התמונה מתקבלת במסך מחשב/נייד. מצלמת אינטרנט בסיסית תוכל אולי לספק לכם את הצורך בהעברת תמונות בסיסיות, אבל לשם העברת וידאו איכותי, כדאי להצטייד במצלמת רשת וידאו איכותית או להשתמש במצלמת הוידאו של מכשירי כף היד החדשים.


טיפים לשימוש באתר היכרויות הכוללים החלפת תמונות

השתמשו בטיפים האלה כדי להגדיל סיכוי באתרי היכרויות בהם עושים שימוש בוידאו/תמונה - 
א. לעולם אל תשלחו תמונה עם החבר'ה.
ב. תמונה עם משקפיי שמש מכילה אמירה, האם היא האמירה שלכם?
ג. אל תחפשו את התמונה ה'רזה' ביותר, אין לכם מושג מה טעמו של הצד השני לפני בירור.
ד. אל תעשו וידאו מבלי להתאמן דקה לפני על משפט הפתיחה, הוא החלק הקשה, אח"כ הכל זורם.

דירוג:  (4.6)

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אינדקס מאמרים

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
4 + 10 =