המהפכה הירוקה במשרד - איך לייעל את תפעול מכונת צילום

מכונת הצילום ומדפסות צורכים את רוב האנרגיה מרוב סוגי הציוד המומצע במשרד .גלה כיצד ניתן להצטרך למהפכה הירוקה גם בתחום המיכון המשרדי.

מכונת הצילום ומדפסות צורכים את רוב האנרגיה מרוב סוגי הציוד המומצע במשרד .גלה כיצד ניתן להצטרך למהפכה הירוקה גם בתחום המיכון המשרדי.

1. כיבוי - מכונות הצילום והמדפסות צורכים את רוב האנרגיה מרוב סוגי הציוד הממוצע במשרד ,אפילו כאשר הם במצב Idle. אפשר לכבות אותם בסופי שבוע ולחסוך בחשמל.


2. הדפסת דופלקס: הגדר את המדפסת ומכונת הצילום כדי שיבצעו באופן אוטומטי כברירת מחדל העתקים או הדפסות דו צדדים . וכך תחסוך גם בכמות ההדפסות וגם בדפים.


3 . תצוגה מקדימה לפני הדפסה: ישנם מקרים רבים בו הנייר בסופו של דבר מגיע לפח הזבל בשל הדפסה לא תקינה. מומלץ לבצע שימוש ב- "הצג לפני הדפסה" כדי לצמצם את מספר העותקים הלא רצויים.


4. מצב שינה כדי לחסוך: מכונות צילום ומדפסות לא עובדות בכל היום, אלא רק בחלק קטן של היום. שימוש בתכונת "Standby" ו"Sleep" יעזרו בכדי לחסוך באנרגיה. וודא שתכונה זו מופעלת .


5. השתמש במדפסת או מכונת צילום שמתאימים לצרכי המשרד: מכונת צילום או מדפסת דגולה מדי (20-44 דפים לדקה) למשרד קטן שאינו מדפיס הרבה תצרוך הרבה יותר אנרגיה מאשר מכונת צילום או מדפסת קטנה (פחות מ-20 עמודים לדקה) .


6. מיקום אסטרטגי: מקם את המדפסות ומכונות הצילום במקום אסטרטגי ברחבי המשרד, כדי שכמה אנשים או קבוצות יכולו להשתמש בהם.


7. Energy Star: חפש את הלוגו של כוכב אנרגיה בעת רכישת ציוד הדפסה. הלוגו מבטיח אוטומטית שהמכונות יכילו תכונות של ניהול צריכת החשמל ולכן שימוש טוב יותר של האנרגיה.


קליד מיכון משרדי. http://www.kalid.co.il
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם elad

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
7 + 8 =