הקמת מערכת הפצה גלובלית בעזרת Google

היתרונות בקמפיין הוא באמצעי הבקרה המדידה והשיפור המהירים, בכדי לזהות את לזהות את הביטויים המוצלחים ביותר, המודעות היעילות ביותר, ואחוזי ההצלחה של כל אחד.
פרסום ממוקד בגוגל לפיתוח רשת הפצה בינלאומית עם סוכנים ומפיצים בחו"ל. יכולה להיות יעילה ואפקטיבית בהשוואה לשיטות הנהוגות בעבר.

פרסום ממוקד בגוגל לפיתוח רשת הפצה בינלאומית עם סוכנים ומפיצים בחו"ל. יכולה להיות יעילה ואפקטיבית בהשוואה לשיטות הנהוגות בעבר.


תיאור התהליך:
1.מבצעים מחקר מילות מפתח
2. מוסיפים ביטויי חיפוש המאפיינים את המפיץ או הסוכן הפוטנציאלי
3. מנסחים ומעלים מודעות הפונות למפיץ, על פי הפרופיל המתאים ושוק היעד ומעלים את המידע המתאים לאתר החברה.
4. מעלים לאתר דף יעודי (דף נחיתה) למפיצים וסוכנים פוטנציאלים
5. הסוכנים והמפיצים יצרים קשר עם החברה
4. בקרה ושיפור הקמפיין על פי המדדים כגון שיעור הקליקים, Convergent Rate וכדומה

לדוגמא - אנו מחפשים לאתר מפיצים באירופה לשיתוף פעולה, המטרה, לאתר מפיץ באנגליה שימכור את בגדי הספורט שאנו מייצרים- מילות המפתח בהם אנו משתמשים בקמפיין הרגיל יהיו בהקשר של בגדי ספורט, קולקציה חדשה לבגדי ספורט וכדומה.

ניתן בקלות יחסית לשנות או להוסיף ביטויי חיפוש, להוסיף מודעות, ולהעלות דפי נחיתה עם המידע המתאים, כך לשנות את הקמפיין באופן שוטף, בכדי לתמוך בצרכים השיווקיים השונים.

בקמפיין שמטרתו להקים רשת הפצה, נשתמש בביטויים רלוונטיים כגון- נציג לשיווק, מפיץ הפוטנציאלי, מפיץ, סוכן לבגדי ספורט וכדומה.
המפיץ שיגלוש מאנגליה – (בהנחה שמיקדנו את הקמפיין לשוק האנגלי) ויחפש לדוגמא ביטויי חיפוש המשלב בגדי ספורט + מפיץ, ייחשף למודעה הממוקדת שלנו.

לחיצה על המודעה תוביל את הגולש ישירות לדף הנחיתה באתר, אשר נכתב והועלה לאתר מבעוד מועד, ואשר פונה למפיץ הפוטנציאלי עם ההצעה המתאימה.

יתרונות פרסום בגוגל AdWords:
1. העברת המסרים השיווקיים באופן ממוקד - ניתן ואף מומלץ לשנות את הקמפיין לפי המסרים והיעדים השיווקיים של החברה המשתנים מעת לעת.
2. עלות אפקטיבית - אתם משלמים רק אם הגולש הקליק על המודעה שלכם (ולא רק על הופעת המודעה), מה שהופך את זה לפרסום היעיל והאפקטיבי ביותר שניתן למצוא היום באינטרנט.
3. קמפיין מהיר ומדויק - הפרסום שלכם מגיע לקהל היעד שלכם שכרגע מחפש את המוצרים או השירותים.
4. גמישות - הוספה ועדכון מילות חיפוש ללא הגבלה עם שליטה מלאה כמה לשלם לקליק עבור כל מילה.
5. תקציב הפרסום - התקציב הינו דינאמי ויכול להשתנות לעלות או לרדת כל יום בהתאם לצרכים השיווקיים של העסק.


כפי שציינו, היתרונות בקמפיין הוא באמצעי הבקרה המדידה והשיפור המהירים, בכדי לזהות את לזהות את הביטויים המוצלחים ביותר, המודעות היעילות ביותר, ואחוזי ההצלחה של כל אחד.

ולסיכום – בעת ניהול מקצועי של קמפיין פרסום בגוגל על ידי חברתנו, אנו דואגים להבאת הגולשים הרלוונטיים ביותר לאתרך, תוך כדי הקפדה על תנועה מפולחת, ממוקדת, ובעלת יכולת המרה למכירות בפועל .
אז צרו עמנו קשר היום וקבלו מידע נוסף על שרותי פרסום בגוגל של חברת Web2net.


נכתב על ידי יחיאל קרטר – מומחה לשיווק ופרסום באינטרנט ומבעליה של חברת web2net. כדי לקבל פרטים נוספים אודות פרסום באינטרנט , צרו עמנו קשר.
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם יחיאל קרטר

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
3 + 13 =