השער היומי של ידיעות אחרונות, מעריב, ג'רוזלם פוסט, ישראל היום, הארץ

עיתונים ישראליים אונליין - שערי כל עיתוני הבוקר של ישראל
השער היומי של ידיעות אחרונות, מעריב, ג'רוזלם פוסט, ישראל היום, הארץ
אקטואליה
מאז נכנס האינטרנט לחיינו ככלי התעדכנותי ספגה העיתונות הכתובה מכה קשה בדמות ירידה במכירות. העיתונים לא נכנעים כל כך מהר והם מנסים לגוון, לעניין, לחדש וגם להופיע יותר ויותר אונליין.

רוצים לראות את שערי העיתונים של היום? בבקשה: ידיעות אחרונות, מעריב, ג'רוזלם פוסט, הארץ ואפילו 'ישראל היום'.ידיעות אחרונות:

ידיעות אחרונות נחשב לעיתון המוביל במדינה. עם אחוזי חשיפה גדולים מחמישים אחוז מסך קוראי העיתונים בארץ, היה ונשאר העיתון מבית משפחת מוזס, המוביל והנחשב ביותר במדינת ישראל. ידיעות אחרונות, העיתון מבית משפחת מוזס, היה במשך עשרות שנים העיתון המוביל בישראל עם אחוזי צפייה גדולים בהרבה מכל מתחריו. לאחרונה איבד העיתון את הבכורה לטובת 'ישראל היום'. לצפייה בשער היומי של ידיעות אחרונות, ליחצו כאן. אם תמונת השער טרם התפרסמה, אתם מוזמנים לגלוש לאתר העיתון: http://www.ynet.co.il.

ישראל היום:

שלדון אדלסון - מעשירי יהודיי העולם, החליט ביוני 2007 להפיץ עיתון בחינם, תוך שמירה על עקרונות אמינות, בדיקה והתעסקות בעיקר. העיתון זוכה למדדי חשיפה גבוהים מהצפוי והוא כיום במקום השני הראשון בארץ. העיתון זכה וזוכה לשבחים רבים על היותו כמעט היחיד שאינו מפרסם מודעות זנות כלשהן. לצפייה בשער היומי של ישראל היום, ליחצו כאן. אם תמונת השער טרם התפרסמה, אתם מוזמנים לגלוש לאתר העיתון: http://www.israelhayom.co.il.

מעריב:

מאז 1948 ועד היום, יוצא מדי בוקר לצד העיתון המוביל (ידיעות אחרונות), עיתון דומה שמזדנב תמיד באחוזי החשיפה - מעריב. המוציא לאור עופר נמרודי זכה לביקורות ותשבוחות רבות במהלך השנים אודות הנסיונות החוזרים והנשנים של עיתון מעריב להיות על כס מלוכת העיתונים הנחשפים ביותר בישראל, אולם ללא הצלחה. לאחרונה נרכש על ידי אחת מקבוצות האחזקה של נוחי דנקנר. לצפייה בשער היומי של מעריב, ליחצו כאן. אם תמונת השער טרם התפרסמה, אתם מוזמנים לגלוש לאתר העיתון: http://www.nrg.co.il.

הארץ:

'חדשות מן הארץ הקדושה' נקרא עיתון הארץ במתכונתו המוקדמת ומאז ועד היום נחשב לעיתון השלישי בחשיפה לעיתונים בישראל (ידיעות אחרונות, ו-מעריב). מערכת העיתון עברה מישראל לקהיר, דרך ידיים בריטיות ועיצוב הלוגו הראשון ע"י ז. ז'בוטינסקי. עד היום נחשב העיתון הארץ לשונה, עוף מוזר בנוף העיתונאות הישראלית בזכות איכות וודרך הכתיבה המיוחדת שהופיעה בו לאורך השנים. לצפייה בשער היומי של הארץ, ליחצו כאן. אם תמונת השער טרם התפרסמה, אתם מוזמנים לגלוש לאתר העיתון: http://www.haaretz.com.

ג'רוזלם פוסט:

העיתון ג'רוזלם פוסט, הוקם כדי לספר את חדשות פלשתינא באנגלית וכדי לאפשר למושלים הבריטיים באיזור להבין את הלכי הרוח של האיזור. מאז הקמת המדינה שימש העיתון כפה ישראלי בשפה זרה לטובת עיתונאים ודיפלומטים זרים.  לצפייה בשער היומי של ג'רוזלם פוסט, ליחצו כאן. אם תמונת השער טרם התפרסמה, אתם מוזמנים לגלוש לאתר העיתון: http://www.jpost.com.


תמונה מתוך: http://blog.tapuz.co.il/hamagid/images/1038942_3.jpg
דירוג:  (4.7)

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם אינדקס מאמרים

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
12 + 12 =
  

תגובות הגולשים

04. תודה!! איזה יופי!!!! / אלין (15/01/2010)
03. יפה מאוד-שאפו / המטיף======== (05/01/2009)
02. נחמד מאד!! תודה / הילה ש. (01/01/2009)
01. לא חשבתי שאחזור לקרוא עיתונים אבל / אלון כ. (28/12/2008)