חיסכון בהוצאות זה לא דבר כל כך קשה

כיצד לחסוך כסף יקר על הוצאות מיותרות
כיצד ניתן לחסוך בהוצאות אם כן, מהם התחומים שבהם רובינו מוציאם כסף יותר ממה שאנו צריכים

חיסכון בהוצאות הינו השלב הראשון בדרך של משפחה להגעה לאיזון פיננסי
אנחנו יודעים שאנו מקבלים את ספח כרטיסי האשראי בסוף החודש ומתפלאים כל פעם מחדש. איך זה קרה לי, על מה הוצאתי כל כך הרבה כסף. ובכן, החיסכון בהוצאות פשוט באותה מידה, רק שבמקום להסתכל על השורה התחתונה בספח, עליכם להביט בשורות שבטלת ההוצאות ולהתחיל לחסוך. במאמר זה ריכזנו עבורכם את סעיפי ההוצאות העיקריים של משפחה ישראלית ממוצעת.

סלולאר ובזק רובינו מוציאם כמה מאות שקלים בחודש לחברות הסלולאר ולחברת בזק (כיום גם הוט וחברות אחרות המציעות מסלול קווי נייח). הדרך הראשונה לחסוך בסעיף זה היא להורידו כליל. אפשרות אחרת היא לעבור למסלול זול יותר או להגביל את המכשירים

שכר דירה וארנונה
נראה שזה מסובך יותר ממה שזה בפועל. אפשר לוותר על חדר אחד לעיתים רבות. אין טעם לקנות מראש דירה גדולה מכפי מידותיכם או כזו שתתאים לילד הרביעי שתולידו בעזרת השם עוד חמש שנים.
התאימו את הדירה למידותיכם

חשמל ומים
כבו אורות כשאתם יוצאים והולכים לישון. השתמשו במכשירי חשמל שאינם זוללי אנרגיה וגם בהם השתמשוב במשורה. וכחשמל כך גם לגבי המים. שימו בניאגרה בקבוק מלא מים, כך שבכל הורדת מים יהיה חצי ליטר פחות למלא ולרוקן.

מזון ומסעדות
עברו לקנות אוכל ומצרכי מזון ברשת קמעונאות זולה וחיסכו כסף רב. הפסיקו א תארוחות השחיתות בחוץ גם אם הילדים מתחננים לעוד המבורגר. זה יחסוך לכם גם בעתיד על קניית ויטמינים לאיזון הגוף שעבר טלטלות טריגליצרידים (שומנים בדם) רבות.

בקיצור חיסכון בהוצאות הוא דרך חיים וברגע שתלכו בשביל, תגלו שהוא קל הרבה יותר משחשבתם


המרכז הישראלי לצרכנות פיננסית - http://www.meyda.org.il/
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם shai farber

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
9 + 6 =