האם אתם לנהל Small Talks?

אומנות ה-Mingling
היכולת להכיר אנשים זרים, "להתערבב" ולהתחיל איתם שיחה אינה עניין של מה בכך לרבים מאיתנו. לא כולם אוהבים את שיחת החולין. ישנם אנשים שנבוכים בנסיבות כאלו, או שלא למדו מעולם כיצד לשבור את קרח הרצינות ולפתוח בשיחה חברותית ונעימה.

מוזר ככל שישמע, לאותו פטפוט סרק הידוע גם בשמות כמו שיחת חולין, או "Small Talk" יש חשיבות עצומה בכל האמור לגבי קשרים עם אנשים. גם אם שיחה זו נראית חסרת משמעות, יש לה השלכות חשובות על התפתחות עולמנו החברתי והעסקי.


Mingling הוא כלי חשוב ביותר ליצירת קשרים חברתיים ועסקיים!זוהי היכולת לפתח שיחה עם אנשים חדשים בהזדמנויות אקראיות או מיועדות מטרה, שיחה שיכולה להוביל לחיבור אישי וליחסים עסקיים.


mixing – Networking???– mingling
כישורים אלו תופסים מקום מרכזי בהתפתחות עולם הרישות החברתי והעסקי.

אנשים המתקשים עם Mingling שואלים עצמם:
איך מתחילים את השיחה? כיצד לשאול את האיש הנכון את השאלות הנכונות בזמן הנכון? מהם הגורמים המניעים אנשי קשרים מצליחים? איך הם עושים את זה? מהם הכלים הבסיסיים הדרושים כדי להפיק תועלת עסקית מארועים ומפגשים שונים? כיצד ליצור קשר עם אדם שהייתי רוצה לשייך אותו למערכת הקשרים שלי? כיצד לרתום את השני לתת לי הפניות? מהי הדרך הנכונה להציג את עצמי, איך לשפר את התקשורת הבין-אישית, המודעות לשפת הגוף והדיאלוג הבין-אישי? כיצד למקסם את ההזדמנויות לשיחת חולין?

ובמילים אחרות מבקש ללמוד טכניקות גדולות ל"שיחות קטנות"!


האם זו מתת אל שנולדים עימה, או שניתן ללמוד מיומנות ויכולת זו?

שיחה היא אומנות ולא מדע. כל אחד יכול ללמוד מיומנויות לניהול שיחות היכרות ראשוניות ולהרגיש נינוח יותר עם שיחות החולין בחברת הזרים סביבו. השיחה היא כמו מתכון שמכיל מרכיבים מסוימים הניתנים ללמידה, כשכל שף מתבל בתבלין האישי שלו.


מגנט- יעוץ והדרכה- סער פאר.
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם נורית בן הרוש

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
9 + 14 =