בית Collection לאמנות חונך את הגלריה לפיסול עכשווי

בתערוכה - "פיסול בפורצלן" של הפסל האיטלקי ג'וספה ארמני
בית Collection לאמנות חונך את הגלריה לפיסול עכשווי
אחת ה'רקדניות' - סידרת פסלונים מרהיבה
ג'וספה ארמני הינו פסל הבית של "בית Collection לאמנות"- ייצוגו הבלעדי בארץ.
"בית Collection לאמנות" הינו מתחם האמנות החדש המשלב תחת קורת גג אחת בית ממכר עתיקות, גלריה לפיסול עכשווי, בית מכירות פומביות ובית קפה דינאמי.

יכולתו המופלאה של הפסל ג'וספה ארמני היתה לחבר בין רגשות, דמיונות, חלומות ולתחום אותם יחד ליצירת מופת אחת. "הפיסול היא שפה אוניברסלית כמו מוזיקה וציור שנוגעת בכל התרבויות ובכל התקופות..."

הפסל ג'וספה ארמני נולד בשנת 1935 בצ'לסי שליד פיזה כילד תמיד אהב לצייר וכל עולמו היה אמנות. אביו אשר הבחין בכישרונו הנדיר, שלח אותו ללמוד באקדמיה לאמנות בפלורנס.
ארמני מושפע מתרבות הרנסנס וגדולי אמניה. בתקופת עבודתו בפיזה למד לפסל בחומרים שונים כגון שיש, אלבסטר, עץ, חרס וכמובן פורצלן. שמו הלך לפניו והוא החל להתפרסם. אוהבי אמנות מהעולם באו לאיטליה להתרשם מעבודותיו המרגשות ומלאות ההשראה.

השפה האמנותית שלו היא ביצירת פסלי פורצלן בסגנון ייחודי ובבחירת צבעים המאפשרת "להחיות" את היצירה, ליצור הבעות של רגשות כמו אהבה, שנאה, כעס, שלווה ומחשבות, וכל זה מוגש לפרטי פרטים במגוון אדיר של נושאים המדברים לכל לב.


פסל של ג'וספה ארמני יוצר אוירה של איכות יופי ויוקרה, פסליו נמכרים בכל רחבי העולם, ב – 90 מדינות. פסליו של ארמני מפארים את הבתים הגדולים באירופה. בשנת 1996 הציג את פסלו
"Madonna with Child and Young Saint John,"
לפני יוחנן פאולוס השני, עוד באותה השנה הציג בפני נשיא ארה"ב לשעבר מר. ביל קלינטון את עבודתו -
."Wild Hearts"
נושאי הפסלים, הצבעים והגלזורה מתחדשים כל כמה שנים ומחירם עולה משנה לשנה. יש הרואים בהם השקעה כלכלית או אתגר לאספנים, פסלים אלו ניתן להשיג רק במכירות פומביות וגלריות לאמנות מובחרות.

'בית Collection לאמנות'
קריית שאול 2, ת"א
03-6480165

שעות פתיחה: א-ה 10:00-18:00, ו 10:00-14:00.


'בית Collection לאמנות' קריית שאול 2, ת"א 03-6480165
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם ג'ולי בן נעים

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
4 + 11 =