כת הסיינטולוגיה: הולכים על קטינות דתיות

הכת הסיינטולוגית מייסודו ל. רון הובארד, מצליחה לשבור כל פעם שיאים של חוסר נלאות.
כת הסיינטולוגיה: הולכים על קטינות דתיות
ביונסה (מאמינה א/הדוקה) ו'הסנטולוגיות'
הכת הסיינטולוגית מייסודו ל. רון הובארד, מצליחה לשבור כל פעם שיאים של חוסר נלאות. אני יודע זאת היטב בזכות הספאם הבלתי נלאה של כל מיני עמותות בלתי-קשורות לכאורה, שנוחת מדי פעם בתיבת הדואר שלי ומעדכן אותי בעניינים הקשורים ל"אושר", "פשעי הפסיכאטריה" ו"השימוש בתרופות מרשם לסימום המונים". מדי פעם מתווספים עדכונים בעיתונות היומית.

במוסף ידיעות תל-אביב ראיתי לפני מספר שבועות ידיעה, שסיפרה שאחת מתנועות הקש של הסיינטולוגים מציעה "סדנאות" למפעילי קייטנות שונים, כביכול באישור ועידוד ממשרד-החינוך, ועם מכתב ברכה משרת החינוך לשעבר לימור לבנת.

(זה אחרי שלפני כשלושה חודשים הופצו באימייל מסריו ותמונותיו של נשיא תנועת "ילדים למען זכויות אדם", ילד בן 13, שמקיים אירועים שונים - לכאורה בשליחות הסיינטולוגים. באחת התמונות, הוא מופיע עם שרת החינוך הנוכחית, יולי תמיר, שנקלעה כנראה לפוטו אופורטוניטי המביך הזה בדרכי ערמה).

במוסף של ידיעות לא התעצלו, פנו למשרד החינוך וקיבלו הכחשה נמרצת.

היעד הבא: בנות אולפנא
בספאם החדש שקיבלתי מהנ"ל, הם כבר מציגים שיא חדש של טיפשות או חוצפה - תחליטו בעצמכם - ומספרים על הצלחותיהם עם - לא תאמינו - בנות תיכונים דתיים.

כמובן שגם האימייל הזה חתום על-ידי "העמותה לשגשוג וביטחון במזרח-התיכון" ורק בתחתיתו, באותיות הקטנות של הודעת זכויות היוצרים, יוצא המרצע מן השק:

© 2007 The Association for Prosperity and Security in the Middle East. All rights reserved. The Way to Happiness and the "Road & Sun" design are trademarks  owned byL. Ron Hubbard Library in the USA and in other countries  (trademark registration  issued and other registrations pending) and is used with permission.

(ההדגשה שלי)

הפעם, תחת הכותרת "בס"ד הולך טוב עם הדרך אל האושר®" הם מספרים דברים שלא פורסמו בעיתון:


"העמותה לשגשוג ובטחון במזה"ת מקיימת שעורים וסדנאות בכל רחבי הארץ בנושאים: &מהו אושר?& ואודות הקשר בין "אושר, דיכאון ואלימות&... כאן למטה תוכלו לקרוא מה שכתבו לנו תלמידות תיכון דתי, בתום הרצאה מסוג זה. שמחנו לראות שגם בנות מאמינות הזוכות לחינוך ערכי, נעזרו והפיקו תועלת אישית מהערכים האוניברסאליים שבחוברת הדרך אל האושר, שעליה מושתת הסדנא."
אני שואל את עצמי אם ייתכן שהפעם הם באמת עברו את הגבול, והאם ייתכן שמצאנו נושא חדש עבור ח"כ יעקב כהן וחבריו לעסוק בהם. שלא לדבר על אי אילו פשקווילים עסיסיים, בסגנון

"
אלליי! יהודים הצילו!
עכו"ם מפתים בנות ישראל כשרות לעבודה זרה
וכוחות סיטרא אחרא מסייעים בידן!
"

והנה מכתב שכתבתי בנושא לשרת החינוך יולי תמיר.דירוג:  (4.7)

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם שוקי גלילי

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
4 + 11 =
  

תגובות הגולשים

03. שאלה / דני רהב (18/02/2009)
02. הייתי עונה על השאלה / שוקי גלילי (29/07/2007)
01. כמה קטן ומשועמם אתה יכול להיות? / קרין כהן (29/07/2007)