איף נפתרים מסימני צלוליטיס?

צלוליטיס - תאי שומן היוצרים שקבעים ובליטות בעיקר באזורי הישבן והירכיים.
איף נפתרים מסימני צלוליטיס?
כולן רוצות עור חלק
הצלוליטיס הם אזורים בהם תאי שומן בשכבה תת-עורית גדלים ומתנפחים , ויוצרים שקעים ובליטות, לעיתים מחוספסים מעט, על פני העור, בעיקר באזורי הישבן והירכיים.

תופעה זאת מגיעה פעמים רבות יד ביד עם השמנת ייתר, אך עשוייה להופיע גם אצל אנשים הסובלים מנטייה גנטית, וגם אצל אנשים שהיו בעבר שמנים אך הפחיתו ממשקלם.
גם לאחר הירידה במשקל והפעילות הגופנית, עלולים להיוותר משקעי צלוליט על-פני הירכיים והישבן.
הגורם העיקרי להתפתחות הצלוליטיס הוא אכילת היתר, ההשמנה, ועל כן חשוב להתייחס בטיפול לגורמים התזונתיים ולדיאטה כללית.
הטיפול בשמנים ארומטיים יעיל כאשר הוא משולב בפעילות גופנית סדירה, ובהרגלי תזונה נכונים , במקרה של השמנת יתר או עודף משקל-דיאטה מתאימה.
השמנים האתריים המתאימים לטיפול בצלוליטיס הם: אשכולית, פטצ'ולי, פנל, ג'וניפר, אנג'ליקה, רוזמרין, קורנית, קינמון, זרעי גזר ולימון.
נעדיף לבחור שמנים המתאימים לעורו של המטופל. גם בבחירת שמני הנושא, נבחר שמן לפי התאמתו לסוג עור המטופל, או לאופי בעיותיו הכלליות.
לטיפול המתרכז בעיקר בבעיית הצלוליטיס, נעדיף שמן שקדים, לתוכו נטפטף טיפה או שניים מכל שמן לסירוגין נמרח מהתערובת המהולה בשמן נושא על האזורים בהם מצויים מוקדי הצלוליטיס, ולעסות היטב, לשפשף ולהבריש בעזרת מברשת גוף מתאימה.
המברשת מייעלת את החדרת השמנים אל הגוף, מומלץ לבצע תהליך זה בכל יום לאחר המקלחת.
השפשוף גורם לתחושה טובה של זרימת דם ותנועתיות באזורים בהם מצויים מוקדי הצלוליטיס.
טיפול בקור על ידי מכונה מצרפת המייצרת קור במינוס 5 מעלות שעוברים איתו על אזורי ומוקדי הצלוליטיס לסירוגין עם עיסוי חזק בשמנים המיוחדים שציינו לעיל מביא לתוצאות טובות בטיפול בצלוליטיס.

קישור: www.morclinic.com

הכותבת היא מורי יהודית בעלת "מור קליניק" קליניקה לקוסמטיקה טבעית, רפואה אלטרנטיבית ושיזוף בהתזה בראשל"צ. www.morclinic.com
דירוג:  

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

טוקבקים

שם מלא: *

אימייל:
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
5 + 5 =