מפגש טנטרי

טנטרה - התרחבות, הנמסות לתוך האין סוף של היקום. מארג בין האנרגיה המינית האישית לבין האנרגיה הקוסמית.
מפגש טנטרי
טנטרה - מסוגלים להתאפק?
מהוא מפגש אישי? - מפגש בין מתרגלת-טנטריקה, לבין תלמיד. בלמידה התלמיד חווה את היותו, מתוך הקשבה ונוכחות, מתוך מודעות ,בחירה וללא שיפוטיות. הלמידה אישית, אחד על אחד בהקשבה מלאה לתלמיד, מתוך הדברים שעולים מהחוויה שלו.
הטנטריקה מהווה מראה למתרגל. המציאות משתנה מרגע לרגע בעוד אנו מנסים לאחוז בחוויות הנעימות והקסומות, ובורחים או נמנעים מהחוויות שאינן נעימות, הטנטריקה מביאה את המודעות לחוות את הכאן ועכשיו. בשונה מסדנא שבה קבוצה של מתרגלים וקשה להתייחס באופן אישי לתהליך שכל תלמיד עובר, במפגש האישי ההתיחסות היא לך בלבד.


מפגש אישי נמשך כשעתיים, במפגש נלמד נשימות, טנטרה ללא נשימות היא לא טנטרה, זהו התרגיל הראשון והבסיסי ביותר, נמשיך בחימום הגוף בתרגילי יוגה, נרקוד ונניע את האגן- נעלה את האנרגיה המינית כלפי מעלה, נתרגל את האלוהי שבך, נתחבר לצ'אקרת הלב, נצלול פנימה לתוך מי שאנחנו, ומעבר למי שאנחנו חושבים שאנחנו, נקשיב במודעות לנשימה, לדופק, נאפשר למה שרוצה לקרות שיקרה, שחרור, שמחה, עצב, שקט, שלווה. בטקס הסרת בגדים שהוא לא חובה,נסיר את הבגדים,נסיר את המחסומים,פחדים, תוך הקשבה לגבולות שלנו.

במפגש ישנה אנרגיה מינית, ישנה מיניות, יש אינטימיות, אך אין מין!!! רובם מבקשים לחוות חוויה חדשה, להתנסות, ללמוד, רוצים משהו חדש שיגרום להם עונג, שחרור, שקט,שליטה באנרגיה המינית. אנחנו נחווה כל זאת ונשאיר מקום לאי הידיעה מתוך כניעה לתהליך הקסום.

נעמיק באינטימיות של מי שאתה באמת, נחווה נחקור נחשוף, זהו מסע לעבר האני האמיתי שלך.
הנך מתחייב לתהליך. לעבור דרך פחדים, מחסומים, רגשות שאולי הדחקת. בכדי לחקור ולגלות את מי שאתה באמת. המחויבות היא לעצמך בלבד. אתה המחפש אחר האמת, האמת נמצאת כאן ועכשיו, אם רק תאפשר לה לחלחל לתוכך....נמסטה,

נעמה ניר

מקיימת מפגשים באזור מרכז הארץ,
054-2286468
050-7535852

קישור: 2betantra

מאת: נעמה ניר - עוסקת בטנרה ומקיימת מפגשים באזור המרכז, 054-2286468
דירוג:  (3.9)

הוסיפו ל Facebook Share on Twitter

הוספת תגובה / יצירת קשר עם נעמה ניר

שם מלא: *

אימייל: *
(האימייל לא יפורסם בשום מקום באתר)
כותרת: *
תוכן:
4 + 11 =
  

תגובות הגולשים

02. שלום לך / ירון (02/02/2009)
01. מעניין....יש לך סדנאות בתל אביב? / גלינה (07/09/2008)